Якість

Чистка оббивки з синтетичних, натуральних тканин і шкіри від плям будь-якої складності. Видаляємо запахи, ароматизуємо, обробляємо захисними засобами.

Обладнання

Ми використовуємо професійне обладнання для очищення паром, делікатного або вологого прибирання в залежності від матеріалу та виду забрудення.

ЕКО-засоби

Хімічна чистка сертифікованими гіпоалергенними засобами.

Економія часу

Наша виїзна хімчистка допоможе почистити твої меблі в домашніх умовах у день звернення.

Як проходить чистка м'яких меблів та килимів

Як проходить глибока екстракторна чистка м'яких меблів та килимів 1. Суха чистка пилососом 2. Нанесення спеціального очисного розчину 3. Чистка миючим обладнанням 4. Полоскання, видалення залишків миючого засобу 5. Видалення плям, які могли залишитись 6. Висихання виробу протягом 3-6 годин
  • 1. Суха чистка пилососом
  • 2. Нанесення спеціального очисного розчину
  • 3. Чистка миючим обладнанням
  • 4. Полоскання, видалення залишків миючого засобу
  • 5. Видалення плям, які могли залишитись
  • 6. Висихання виробу протягом 3-6 годин
Всі послуги
Хімчистка м'яких меблів та килимів у стилі ЕКО

Хімчистка м'яких меблів та килимів у стилі ЕКО

Ти піклуєшся про свою сім’ю та переймаєшся її здоров’ям? У тебе є домашні улюбленці, яких ти хочеш вберегти від впливу шкідливої хімії? Ми обрали чистячі засоби з активними речовинами рослинного походження, які безпечні для всіх.

Скільки коштує хімчистка меблів та килимів

Шкіряний диван

від 849 грн.

Замовити

Кутовий диван

від 679 грн.

Замовити

Диван-книжка

від 349 грн.

Замовити

Питання та відповіді

Які хімічні засоби ви використовуєте для чищення м'яких меблів і килимів?

Для прибирання квартир та інших приміщень використовується тільки професійне обладнання та високоякісні, ефективні хімічні засоби провідних фірм. Залежно від конкретного завдання клінери підбирають оптимальні засоби. Якщо тебе цікавить список засобів для прибирання твого приміщення, зателефонуй нам і ми з радістю все розповімо.

Наскільки безпечні хімічні речовини для дітей і домашніх тварин, що використовуються в квартирі?

Для робіт з хімчистки м'яких меблів ми використовуємо гіпоалергенні та нешкідливі для дітей і тварин хімічні засоби. Відразу після збирання ти можеш вільно користуватися всіма меблями у твоїй квартирі і не боятися за своїх дітей або тварин.

Як довго тривають роботи з хімчистки м'яких меблів і килимів?

Точні строки прибирання Ти можеш дізнатися у наших фахівців, але для прикладу можемо сказати, що хімчистка одного дивана в середньому може бути виконана всього за 1 годину.

Наскільки дбайливо клінери поставляться до моїх м'яких меблів та килимів?

Прибирання у твоїй квартирі буде проводитися фахівцями високого класу, будь-які форс-мажорні ситуації виключені. Ти можеш бути впевнений, що хімчистка виробів буде проведена професійно та ефективно, а їх якість при цьому буде збережена на 100%.
Замовити хімчистку

Замовити хімчистку

Наш працівник приїде у призначений час з усім необхідним інвентарем та відразу приступить до хімчистки. Тобі залишиться лише перевірити результат у кінці роботи.

Залишити заявку
order flat cleaning