тип прибирання

кількість кімнат

кількість санвузлів

номер телефону

+38

вартість прибирання

грн.

професіонали

ми старанно перевіряємо та навчаємо кожного клінера перед працевлаштуванням

страхування

якщо щось піде не так, ми все полагодимо або відшкодуємо збитки

екологічні засоби

для прибирання ми використовуємо лише екологічно безпечні засоби, адже піклування про природу для нас надзвичайно важливе

підтримка 24/7

кожне прибирання проходить по суворому регламенту, також ми швидко реагуємо на будь-які пропозиції або скарги

Питання та відповіді

Скільки часу займає прибирання квартири?

Безумовно, тривалість проведення робіт залежить від площі квартири, ступеня забруднення приміщення, планування та інших індивідуальних особливостей. Однак в середньому, зокрема, генеральне прибирання 3-х кімнатної квартири займе близько 7 годин. Зателефонуйте нам, і ми швидко розрахуємо попередній час на прибирання вашої квартири.

Чи потрібно бути особисто присутнім в квартирі під час прибирання?

Це залишається на ваш розсуд. Для наших співробітників важливий лише повноцінний доступ до зони прибирання, свої обов'язки ми знаємо добре. Всі попередні нюанси ми можемо обговорити з вами попередньо, так що на час збирання ви можете сміливо займатися своїми справами, відпочивати або присвятити час близьким. Ваша присутність буде необхідною лише під час прийому робіт.

Чи можу я довіряти вашим співробітникам? Хто буде прибирати в моїй квартирі?

Наші клінери — справжні професіонали, в повному розумінні цього слова. Лише 1 спеціаліст з 10 стають клінерами, адже їм потрібно пройти через кілька рівнів перевірки тільки для того, щоб вступити до нас на навчання. Тільки так ми можемо бути впевнені в компетентності наших клинеров. Кожен з них працює офіційно, є в нашій базі і в будь-який момент може дати повноцінний звіт про роботу у вашій квартирі.

Ви можете повністю довіритися нашим клінерам: кожен з них проходить ретельний відбір і перевірку, має тривалий стаж і високу ступінь відповідальності.

Я хвилююсь за збереження особистих речей, елементів інтер'єру та поверхонь. Хто понесе відповідальність за зникнення речей або пошкоджень в моїй квартирі?

По-перше, ми ретельно підбираємо клінерів і стежимо за їх роботою. Ризик будь-яких форс-мажорних ситуацій зведений до нуля — про це подбала наша служба безпеки і відділ кадрів. Весь робочий процес, від початку і до кінця, організований з суворою турботою про ваш комфорт і безпеку.
Замовити прибирання квартири

Замовити прибирання квартири

Наш працівник приїде до вас у назначенний час з усім необхідним та одразу приступить до роботи, вам залишиться тільки перевірити результат.

залишити заявку