Питання та віповіді

Скільки часу займає прибирання квартири?

Тривалість прибирання залежить від площі квартири, ступеня її забруднення та інших індивідуальних особливостей 😇
В середньому базове прибирання 3-кімнатної квартири займає близько 7 годин.
Зателефонуй нам і ми швидко розрахуємо попередній час на прибирання твоєї квартири.

Чи потрібно бути особосто присутнім в квартирі під час прибирання?

Вибір за тобою. Для наших співробітників важливий лише повноцінний доступ до зони прибирання. Всі попередні нюанси ми обговорюємо завчасно. Тому на час прибирання можеш сміливо займатися своїми справами, відпочивати або присвятити час близьким.
Твоя присутність буде необхідна лише під час перевірки нашої роботи 😎

Чи можу я довіряти вашим співробітникам? Хто буде прибирати в моїй квартирі?

Наші клінери - справжні професіонали, в повному розумінні цього слова 🧞‍♂️️
Лише 3 з 10 кандидатів стають співробітниками CLEAN BURO, адже їм потрібно пройти через кілька рівнів перевірки тільки для того, щоб вступити до нас на навчання. Ми можемо бути впевнені в компетентності наших працівників. Кожен з них працює офіційно, належить до нашоі бази і в будь-який момент може дати повноцінний звіт про прибирання у твоїй квартирі.

Я хвилююсь за збереження особистих речей, елементів інтер'єру та поверхонь. Хто понесе відповідальність за зникнення речей або пошкоджень в моїй квартирі?

По-перше, ми ретельно підбираємо клінерів і стежимо за їх роботою 🕵🏻‍♀️
Ризик будь-яких форс-мажорних ситуацій зведений до нуля. Про це дбає наша служба безпеки та відділ кадрів.
Весь робочий процес, від початку й до кінця, організований з турботою про твій комфорт і безпеку.

Скільки часу займе миття вікон?

Залежить від кількості вікон, які потребують миття, а також ступеня їх забрудненості. Наприклад, мийка шести вікон середнього ступеня забрудненості займе приблизно 1,5 години. У той же час миття одного вікна займає близько 15 хвилин.

Чи буде миття вікон коштувати дорожче, якщо потрібно зняти теплоізоляційний шар?

У разі необхідності демонтажу старого шару утеплення при виконанні робіт з миття вікон - утеплювач буде знятий безкоштовно.

Які роботи входять у миття вікон?

Наші клінери якісно очищають кожну віконну раму зовні і всередині, миють стекла з обох сторін, ретельно протирають підвіконня, очищають москітні сітки. Всі поверхні вікон з кожної сторони будуть приведені в бездоганно чистий стан.

Які хімічні засоби ви використовуєте для чищення м'яких меблів і килимів?

Для прибирання квартир та інших приміщень використовується тільки професійне обладнання та високоякісні, ефективні хімічні засоби провідних фірм. Залежно від конкретного завдання клінери підбирають оптимальні засоби. Якщо тебе цікавить список засобів для прибирання твого приміщення, зателефонуй нам і ми з радістю все розповімо.

Наскільки безпечні хімічні речовини для дітей і домашніх тварин, що використовуються в квартирі?

Для робіт з хімчистки м'яких меблів ми використовуємо гіпоалергенні та нешкідливі для дітей і тварин хімічні засоби. Відразу після збирання ти можеш вільно користуватися всіма меблями у твоїй квартирі і не боятися за своїх дітей або тварин.

Як довго тривають роботи з хімчистки м'яких меблів і килимів?

Точні строки прибирання Ти можеш дізнатися у наших фахівців, але для прикладу можемо сказати, що хімчистка одного дивана в середньому може бути виконана всього за 1 годину.

Наскільки дбайливо клінери поставляться до моїх м'яких меблів та килимів?

Прибирання у твоїй квартирі буде проводитися фахівцями високого класу, будь-які форс-мажорні ситуації виключені. Ти можеш бути впевнений, що хімчистка виробів буде проведена професійно та ефективно, а їх якість при цьому буде збережена на 100%.

Замовити прибирання квартири

Вартість робіт не залежить від площі прибирання

+38